Померла мама Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

Померла мама Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

Померла мама Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка
.

У Корсунь – Шевченківському померла мама Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка. Інформацію журналістам Суспільного підтвердила журналістка, директорка радіо "На хвилі Корсуня" Галина Добровольська.

Директорка радіо «На хвилі Корсуня» Галина Добровольська: «Відлетіла у вічність душа мами Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка. 93-річна жінка, на очах котрої сталося найстрашніше - вбивство сина - так і не дочекалася покарання його катам. Нища Ніна Андріївна останні 6 років існувала лише сподіванням на справедливість. І сьогодні теж мав відбутися черговий суд у, здавалось би, нескінченному ланцюгу судочинства і невизначеності... Висловлюємо щирі співчуття всім рідним, а особливо тендітній і водночас дуже сильній Валентині Сергієнко, яка після загибелі чоловіка взяла на себе повністю піклування про його матусю. Церемонія прощання та поховання відбудеться у вівторок, 3 березня від 11 години по вул. Мічуріна, 16 в Корсуні-Шевченківському. Поховають Ніну Андріївну на цвинтарі біля лікарні, поруч з сином».

Нагадаємо, у 2009 році Василь Сергієнко повернувся до рідного міста із Запоріжжя, де працював до цього, аби доглядати хвору матір. Корсунського журналіста 4 квітня 2014 року викрали з двору власного будинку, пізніше його тіло зі слідами тортур знайшли у лісі. Підозрюваних в організації та скоєнні злочину затримали впродовж 2015–2017 років.

Підготувала Анна Іщенко

На початок