СБУ викрила двох бізнесменів, яких підозрюють в махінаціях з розмитненням авто

СБУ викрила двох бізнесменів, яких підозрюють в махінаціях з розмитненням авто

СБУ викрила двох бізнесменів, яких підозрюють в махінаціях з розмитненням авто
.

Представники двох комерційних структур, що спеціалізуються на наданні послуг із розмитнення автомобілів, налагодили механізм мінімізації платежів під час розмитнення транспортних засобів. Про це журналістам Суспільного повідомила прес-секретарка Управління Служби безпеки України в Черкаській області Катерина Дрога. З її слів через підроблення документів фігуранти штучно занижували реальну вартість обов’язкових відрахувань до бюджету.

"Для проведення оборудки вони вносили до відповідних документів завідомо неправдиві відомості про справжню ринкову вартість ввезених авто. Вартість "послуг" залежала вид марки імпортованого автомобіля. За оперативною інформацією, за декілька місяців фігуранти підробили документацію для незаконного розмитнення понад 20 іномарок", - повідомила прессекретарка Управління Служби безпеки в області Катерина Дрога.

Катерина Дрога додає, що під час проведення обшуків у офісах комерсантів правоохоронці виявили печатки, технічну документацію на транспортні засоби, договори купівлі-продажу, рахунки-фактури та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність.

"Двом керівникам комерційних структур повідомлено про підозру.Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до оборудок", - каже Катерина Дрога.

Фото пресслужби Управління Служби безпеки України у Черкаській області.

СБУ викрала двох керівників, які підозрюються в махінаціях з розмитнення авто
СБУ викрала двох керівників, які підозрюються в махінаціях з розмитнення авто.

Підготувала Дарія Шевченко

На початок