Подружжя з Черкас обвінчалося на "золоте весілля"

Подружжя з Черкас обвінчалося на "золоте весілля"

Подружжя з Черкас обвінчалося на "золоте весілля"
.

Півстоліття разом: у день "золотого весілля" у Черкасах обвінчалося подружжя Миколи та Ніни Ганниць. Відсвяткувати так річницю, кажуть, планували давно. На церемонію до собору прийшли їхні друзі, діти й онуки.

Сестра нареченої Людмила Хіврич пригадує: Микола і Ніна Ганниці побралися 21 лютого 1970 року на Кубані: "Зустрічалися вони молоді, він пропонував їй руку і серце, а вона сказала: ні, збудуй будинок, тоді вийду. І через півроку він це зробив".

Черкащани обвінчалися на "золоте весілля"

Весільну сукню і фрак їм спеціально шили дві їхні доньки.

Донька Тетяна Кравченко: "Коли на першу примірку прийшов, подивився гарно, коли одягнули сорочку, каже мені треба циліндр, коли зробили циліндр, каже, а трость, такий костюм і получився".

Ніна Ганниця розповідає, що стала щасливішою. Бо поруч - її чоловік.

"Все від нього залежить. Він завжди допоможе, і їсти готує і прибирає і з дітьми. Бувало я в лікарні, а він бере на санки доньок і до мене. Один раз приніс догори ногами. Лікар каже: як ви так могли? А він – мене поспішав побачити", - каже наречена.

Черкащани обвінчалися на "золоте весілля"

Микола каже - з кожним роком почуття міцніші, а дружина – привабливіша: "В неї була коса довга, звичайно вона тоді була така вродлива, симпатична".

Головне на життєвому шляху – довіряти один одному і через усі випробування долі пройти разом, кажуть чоловік та дружина.

Привітати з вінчанням подружжя прийшли друзі й колеги.

Подруга подружжя Олена Паршикова: "Це найкраща сім`я і приклад для інших, у них хороші діти. Хочемо побажати їм довгих і щасливих років і всього най-най-най".

Авторка Ольга Котляр

На початок