"Помічник з тканини": у Черкасах вчили носити немовлят у слінгах

"Помічник з тканини": у Черкасах вчили носити немовлят у слінгах

"Помічник з тканини": у Черкасах вчили носити немовлят у слінгах
. Суспільне Черкаси

У Черкасах вчили замотувати немовлят у слінги – спеціальні шарфи чи рюкзаки, якими можна зафіксувати дітей на своєму тілі. Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Олена Комзюк.

За словами Олени Комзюк, май-слінг, який схожий на рюкзачок, потрібно одягати обережно, приладжуючи шлейку за шлейкою:

"Він має спеціальну спинку для підтримк малюка і вшитий пояс. Потрібно щільно підтягнути спинку і розправити шлейки. Для немовлят і мам, які лише вчаться носити слінг, – це найкращий варіант".

За словами консультантки, навчитися його замотувати нескладно, якщо знати кілька секретів.

слінги
Суспільне Черкаси

Таким "диво-пристроєм", як його називає черкащанка Аріна Мусафа, користується часто. Почала використовувати, коли донечці Олівії було кілька тижнів. Зараз їй три місяці.

"Це дуже зручно. Слінг звільняє руки, особливо, коли треба сходити до магазину, щось пообирати. Так крихітка гарно спить".

Разом з Аріною на майстер-клас прийшла її подруга Світлана Тимчій. Жінка розповіла, що свого часу теж користувалася такими "помічниками з тканини":

"Це щось середнє між рюкзачком і багатометровим відрізом тканини. Трошечки мотнув і вже маєш комфорт і малюк тулиться прямо під серцем".

слінги
Суспільне Черкаси

За словами консультантки, для новонароджених підходить також слінг-шарф:

"Він повинен бути зі спеціальної тканини, досить щільної, здатної витримати вагу дитини, але і здатної її розподілити правильно".

Мами з досвідом, за словами Олени, можуть скористатися слінгом на кільці. Він дозволяє носити малюка в різних позах.

"У такому слінгу дитину можна з вертикального положення повернути в горизонтальне. Малюк тоді близько біля грудей і його легко погодувати".

слінги
Суспільне Черкаси

Сама Олена спробувала користуватися слінгом сім років тому, але зацікавилася слінгоносінням значно раніше, ще до заміжжя.

"Ми не зможемо намотати слінг просто тому, що він у нас є. Потрібне тренування рук і техніки та дотримання порядку дій"

Щоб робити це правильно, за словами Олени Комзюк, необхідно регулярно тренуватися. Для початку – замотувати в нього дитину щодня.

Повне відео

Читайте також

На початок