На Черкащині абітурієнти складатимуть пробне ЗНО

На Черкащині абітурієнти складатимуть пробне ЗНО

На Черкащині абітурієнти складатимуть пробне ЗНО
. Суспільне: Черкаси

10 квітня 4 160 абітурієнтів з Черкащини складатимуть ЗНО. Через карантинні обмеження випробувати свої сили діти зможуть лише з одного предмету, розповіла Суспільному методистка центру ЗНО обласного інституту післядипломної освіти Тетяна Федоренко.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у 26-ти закладах освіти.

Одинадцятикласниця Черкаської спеціалізованої школи №28 Анна Поліщук щодня готується до зовнішнього незалежного оцінювання. За знання "взялася" ще рік тому:

"Почалися репетитори, підготовка, вибір – предмети, університети, все різне і все відразу", – розповіла школярка.

Пробне ЗНО на Черкащині
Суспільне: Черкаси

До ЗНО дівчина готується лише вдома, бо навчання у школі дистанційне. Спробує свої сили з української мови. Тож, розповіла, що намагалася вирішити якомога більше тестів. Пробного ЗНО не боїться і вважає це нагодою перевірити власні сили, а ще – відчути справжню атмосферу іспиту.

"Тести я й так вирішую. Нічого нового там не буде. Але ця атмосфера, коли ти точно нікуди не підглянеш, як би ти себе дома не стримував, що ти не будеш ні списувать, ні підглядати. Це дуже тяжко. А там такої можливості не буде".

Пробне ЗНО на Черкащині
Суспільне Черкаси

Підготуватися до ЗНО Анні, як й решті її однокласників, допомогла вчителька Галина Щербак. За словами жінки, аби учні одержали гарні результати, усі заняття, незважаючи на "дистанційку" проводять за розкладом. Запровадили у школі й низку індивідуальних уроків.

"Діти можуть вийти на зв'язок з учителем. Ми виходимо на зв'язок з дітьми. І вже індивідуальні питання, які діти можуть поставити, розглядаємо. Тому навчання онлайн навіть допомагає одинадцятикласникам", – розповіла педагогиня.

Пробне ЗНО на Черкащині
Суспільне: Черкаси

Учитель іноземних мов спеціалізованої школи №28 Денис Дегтярьов дав дітям останні настанови перед завтрашнім іспитом. За словами вчителя, для них головне – зібратися й не панікувати. Ці моменти пропрацьовують на кожному уроці.

"Ми виходимо онлайн за допомогою гугл-класрум, у мене є можливість завантажити туди примірники робіт з минулих років, які були з англійської мови по ЗНО і ми розбираємо ці роботи".

Пробне ЗНО на Черкащині
Суспільне: Черкаси

За словами методистки центру ЗНО обласного інституту післядипломної освіти Тетяни Федоренко, мета пробного ЗНО – ознайомити абітурієнтів із самою процедурою.

"Вони заходять на пункт тестування, їх зустрічають помічник відповідального, черговий, вони дивляться, як у них перевіряють документи. Вони заходять в аудиторію, дивляться, як їх розсаджують. Також психологічно адаптуватися потрібно обов’язково і вміти розраховувати той час, щоб розв’язати всі завдання".

За словами методистки, перевірити свої результати й дізнатися бали абітурієнти зможуть 16 квітня.

На початок