У Черкасах відбулася пізнавальна гра для дітей "Підняти вітрила"

У Черкасах відбулася пізнавальна гра для дітей "Підняти вітрила"

У Черкасах відбулася пізнавальна гра для дітей "Підняти вітрила"
. Суспільне: Черкаси

У межах тижня дитячого читання у Черкаській обласній бібліотеці для дітей відбулася пізнавальна гра "Підняти вітрила". Про це Суспільному розповіла Суспільному завідувачка сектору читального залу Наталія Кравченко.

Щоб гра була цікавою для школярів, Наталія Кравченко працювала над завданнями місяць та прочитала пригодницькі книжки про піратів. За кожну правильну відповідь команда отримала нагороду.

вірші
Суспільне: Черкаси

Два рази на місяць діти бувають на таких пізнавальних іграх, розповіла вчителька початкових класів Світлана Демишева. До відвідування бібліотеки вона дітей привчила з першого класу.

"Сучасні діти – це покоління "Z", вони не можуть спокійно сидіти, вони не можуть просто чути, вони повинні рухати, вони вимагають до себе не просто наказу, вони хочуть, щоб це було інтерактивно і порухатися, і посміятися, і повеселитися, і тим самим зробити цікаві завдання, які будуть із загадками, ребусами, такі, щоб це було цікаво для них".

вірші
Суспільне: Черкаси

Третьокласник Матвій Стеценко капітан однієї із команд. Вважає, що медаль символізує почесну роль:

"Вони подумали, що в мене є якісь таланти, які зможуть допомогти в цьому конкурсі. Я можу гарно роздумувати, я організовую команду".

Після гри про піратів багато дізналася нового школярка Злата Глюдзо і розповіла, чому їй подобається у бібліотеці:

"Тут придумують різні квести і вони більш цікаві, ніж у школі, як ми граємо".

Завдання пізнавальної гри сподобалися й школяреві Руслану Білоусову. У його команді були лише хлопчики, це, на його думку, й стало причиною третього місця:

"Просто наша команда із хлопців складається, а там у команді тільки дівчата. У нас нема жодної дівчинки. В більшості випадків дівчатка ж відмінниці, вони більш розумні, ніж хлопці".

вірші
Суспільне: Черкаси

Щоб створити таку гру, доводиться перечитувати чимало літератури та скомпонувати отримані знання у завдання, розповіла завідувачка сектору читального залу Наталія Кравченко. Та додала: щоб зацікавити дітей молодшого шкільного віку, потрібно знайти особливий підхід. Для молодшої школи треба, щоб все "крутилося".

На початок