За рік жителі Малинської громади Житомирщини подали понад 200 заяв на компенсацію за пошкоджене і зруйноване майно

Комісія обстежує пошкоджене майно. Малинська міська рада

За рік жителі Малинської громади Житомирщини подали через "Дію" 181 заяву на отримання компенсації за пошкоджене і 30 за зруйноване внаслідок бойових дій майно. Понад 80% заявників уже отримали кошти по програмі єВідновлення.

Про це повідомила пресслужба Малинської міської ради на сторінці в мережі Facebook.

Згідно із заявами відбувається виїзне обстеження зруйнованого чи пошкодженого житла, йдеться у повідомленні. Комісія приймає відповідні рішення, які затверджуються рішенням виконкому.

"150 жителів, майно яких було пошкоджено, уже отримали кошти по програмі єВідновлення. 24 господарі зруйнованого майна теж одержали відповідні відшкодування. Минулої п’ятниці відбулося чергове виїзне обстеження пошкоджених будинків. Комісія перевірила хід відновлення та витрату коштів за призначенням згідно з наданими господарями документами", — пише Малинська міськрада.
Малинська міська рада

Малинська міська рада

Малинська міська рада

Раніше Суспільне писало, що внаслідок ракетних обстрілів навесні 2022 року, за словами заступника Малинського міського голови Віктора Гвоздецького, на території громади було пошкоджено 1078 об'єктів в цілому, 960 житлових будинків, з-поміж яких 17 багатоповерхових. Станом на 10 жовтня 2023 року жителі Малинської громади подали 105 заяв за програмою "єВідновлення". Зруйновані на території громади із початку повномасштабного вторгнення Росії станом на жовтень 2023 року будинки не відновлювалися. Загалом станом на 9 травня 2024 року в рамках програми "єВідновлення" 675 жителів Житомирщини отримали понад 60 мільйонів гривень компенсації на відновлення пошкодженого російською армією житла, повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube