"Україно, вперед!": у Житомирі погасили поштову марку на футбольну тематику

У Житомирі запустили в обіг нову поштову марку на футбольну тематику "Україно, вперед!". Суспільне Житомир/Ірина Остапчук

13 червня у Житомирі на стадіоні "Спартак Арена" погасили поштову марку "Україно, вперед!", присвячену участі національної збірної України з футболу у 17-му чемпіонаті Європи з футболу (Євро-2024).

За словами керівниці з розвитку мережі Житомирської регіональної дирекції АТ "Укрпошта" Світлани Лубенської, випуском нової поштової марки та її супровідних компонентів національний поштовий оператор вирішив підтримати українську збірну з футболу, яка зіграє свій перший матч 17 червня в Німеччині на фінальному турнірі Євро-2024.

"Укрпошта" вже не вперше приєднується до численних футбольних фанів, які підтримують українську збірну з футболу на міжнародних чемпіонатах та у зв'язку із цим випускає серію тематичних поштових марок із відповідною символікою. Цьогорічна участь наших футболістів у фінальному турнірі Євро-2024 не тільки для фанів, а й для всіх українців є особливою подією. Попри нелегкі часи через повномасштабне вторгнення військ РФ, вони зуміли вибороти путівку на цей важливий європейський чемпіонат", — розповіла Світлана Лубенська".

Випуск марки відбувся за підтримки Української асоціації з футболу. Під час погашення поштової марки у Житомирі голова обласної Асоціації з футболу Руслан Павлюк сказав, що нова поштова марка стане як підтримкою для українських футболістів на футбольному полі, а також і символом віри України на іншому полі — полі бою.

Поштова марка "Україно, вперед!" — з круглою перфорацією. На ній зображений футбольний м'яч із логотипом Української асоціації футболу. Надрукована вона на самоклеючому папері у форматі буклету. Ескіз марки, карток та першого конверта створив український художник Антон Хрупін, який є автором ще одного воєнного випуску "Вільні. Незламні. Непереможні".

Тираж марки — 560 тисяч. Аркуш містить 8 марок. До марки також випустили конверт першого дня, тиражем 30 тисяч, та картки.

Набори марок та конверти можна придбати у всіх поштових відділеннях Житомирщини.

7 червня Суспільне анонсувало випуск нової поштової марки "Україно, вперед!" та про участь національної збірної з футболу у 17 чемпіонаті Євро-2024.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube