Має стати пророчою: у Житомирі погасили чергову поштову марку "Русскій воєнний флот — до дна!"

У Житомирі погасили чергову поштову марку воєнного часу "Русскій воєнний флот — до дна!". Суспільне Житомир/Ірина Остапчук

8 травня, у день пам'яті та перемоги над нацизмом, у Житомирі погасили чергову поштову марку воєнного часу "Русскій воєнний флот — до дна!". За словами керівниці з розвитку мережі житомирського регіону АТ "Укрпошта" Світлани Лубенської, марка символізує очищення Чорного моря від російських військ і продаватиметься в усіх відділеннях "Укрпошти".

"На марці відтворені ті російські кораблі, які були знищені або пошкоджені ЗСУ, ВМС, ГУР та СБУ за час повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України. У центрі зображений сторожовий фрегат "Адмірал Макаров", який зараз перебуває під прицілом українських військових. А це означає, що він має бути наступним", — розповіла про нову поштову марку представниця житомирського регіону Укрпошти.

Вона нагадала, що у квітні 2022 року була введена в обіг перша поштова марка із серії "Русскій воєнний корабль іді …! І з її слів, стала пророчою.

"Випускаючи в обіг поштову марку із цієї серії, працівники "Укрпошти" також сподіваються, що зображений на ній фрегат "Адмірал Макаров" , як і два роки тому крейсер "Москва", піде на дно", — сказала Світлана Лубенська.

Автор поштової композиції — художник Віктор Грудаков.

Тираж марки — 1 мільйон примірників.

До марки також випустили конверт "Перший день", тиражем 50 тисяч екземплярів. У комплекті також немаркований художній конверт та картки. Набори марок та конверти можна придбати у всіх поштових відділеннях Житомирщини.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube