Вступ до військових навчальних закладів: що потрібно знати абітурієнтам Житомирщини

Минулого року 280 абітурієнтів з Житомирщини вступили до військових навчальних закладів України. Кількість бажаючих вступити до вищих військових навчальних закладів та коледжів солдатсько-сержантського складу України зросла.

Про це під час брифінгу щодо вступної кампанії до військових навчальних закладів розповів начальник сектору комплектування Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Бєланов.

За його словами, документи для направлення справ у військові навчальні заклади до ТЦК та СП можна здати до 25 червня.

"На даний час потрібно швидко їхати до ТЦК та СП, проходити медичну комісію, отримати перелік документів, необхідних для вступу, і зібрати їх —копії паспортів, коди, дипломи про освіту тощо. Отримати довідки з поліції та інших місць про відсутність заборгованостей і проблем із законодавством. Усі документи здати до ТЦК та СП до 25 червня — це крайній термін направлення справ. Якщо НМТ буде невдалим, можна буде після цього терміну, маючи всі документи і правильно їх оформивши, напряму приїхати до навчального закладу і вступити. Дівчата вступають на таких самих правах, як і хлопці. У нас багато дівчат-пілотів, які зараз літають на "сушках", "мігах", — сказав Олексій Бєланов.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube