Вступна кампанія-2024: майже 600 випускників попередніх років із Житомирщини складали тести у перший день основної сесії

Як на Житомирщині відбулося НМТ у перший день основної сесії. Фото: Gettyimages

18 травня в Україні розпочалася основна сесія національного мультипредметного тестування. Першими тестували свої знання випускники попередніх років. На Житомирщині до екзаменаційних центрів прийшли майже 600 учасників.

Про це Суспільному розповіла заступниця керівника Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

За її словами, у Житомирській області працювали 15 тимчасових екзаменаційних центрів, на які для проходження НМТ зареєструвався 641 учасник.

"Статистика присутності засвідчила, що не з'явилися на тестування приблизно 10-12% від тих, які реєструвалися попередньо для участі в основній сесії. І це, в принципі, непогана явка як для випускників минулих років", — сказала Людмила Марцева.

Тимчасові екзаменаційні центри працювали як у Житомирі, так і в інших громадах області, в основному, на базі навчально-освітніх закладів, які мають укриття і де сворені інші умови для доступного та безпечного тестування учасників.

"У перший день НМТ ми не зафіксували жодних збоїв у роботі тимчасових центрів, майже не було збоїв у програмі. І це, мабуть, досягнення хорошої підготовчої роботи на всіх тимчасових екзаменаційних пунктах. Також не було порушень. Тобто все спрацювало на упередження — були встановлені металодетектори в усіх аудиторіях та камери відеоспостереження", — розповіла посадовиця.

Зі слів Людмили Марцевої, більшість учасників завершили тестування дочасно, особливо, другу частину тесту, і це свідчить про хорошу підготовку учасників тестування.

Раніше Суспільне писало, що для участі в цьогорічному НМТ зареєструвалися майже 2 тисячі випускників попередніх років. А загалом на Житомирщині на участь у НМТ подали заявки 10340 учасників, що на 233 більше, ніж у 2023 році.

Рестрація на участь в НМТ-2024 розпочалася 14 березня.

Основна сесія триватиме до 25 червня.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube