На Житомирщині підприємство через суд зобов'язали сплатити громаді борг за землю

Незаконно користувалися землею: суд зобов'язав приватне підприємство у Коростені заплатити борг. Житомирська обласна прокуратура

Коростенська окружна прокуратура через суд зобов'язала місцеве приватне підприємство сплатити до бюджету громади міста Коростень борг у сумі 1 мільйон 600 тисяч гривень за незаконне користування земельною ділянкою комунальної власності.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, йдеться про земельну ділянку площею 2,4 гектара у місті Коростень, на якій розташований комплекс виробничих приміщень, зокрема, склади та господарські будівлі.

"Свого часу відповідач придбав нерухомість площею 5 тисяч квадратних метрів і набув право власності на неї та використовував для підприємницької діяльності. Проте прокурори встановили, що власник нерухомості для обслуговування будівель користувався комунальною землею без правовстановлюючих документів. А відтак не сплачував до місцевого бюджету потрібної плати, порушуючи вимоги чинного законодавства. Як результат — протягом декількох років — із листопада 2018 по жовтень 2021 років — за фактичне використання землі заборгував громаді понад 1,6 мільйона гривень", — сказала Тетяна Гоша.

Прокурори звернулася до Господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення суми боргу. Наразі гроші сплачені у повному обсязі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube