Упродовж місяця поблизу Житомира екологи виявили сім стихійних сміттєзвалищ

сміття, сміттєзвалище, відходи, Станишівська сільська рада, квітень-травень 2024 рік. Держекоінспекція Поліського округу

На території Станишівської сільської ради в Житомирському районі виявили 7 стихійних сміттєзвалищ.

Про це 17 травня повідомляється на сторінці Державної екологічної інспекції Поліського округу.

"Спеціалісти Інспекції продовжують здійснювати заходи нагляду (контролю) органів місцевого самоврядування щодо реалізації делегованих їм повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища. На сьогодні перевірку завершено стосовно Станишівської сільської ради (Житомирський район). Так, під час перевірки території Станишівської сільської ради інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу було виявлено 7 стихійних сміттєзвалищ", — йдеться в дописі.

У коментарі Суспільному завідувачка сектору взаємодії з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції Поліського округу Тетяна Козлова розповіла, що перевірки розпочалися ще 3 квітня.

"На адресу сільради буде надіслано вимогу щодо їх ліквідації та забезпечення належного виконання делегованих повноважень, що визначені законом. Окрім того голові сільради вказали на необхідності додержання вимог законодавства, що регулює охорону навколишнього природного середовища", — сказала Тетяна Козлова.
Держекоінспекція Поліського округу

Фахівці припускають, що ці сміттєзвалища утворили і жителі обласного центру, які могли туди вивозити відходи.

Держекоінспекція Поліського округу

Раніше Суспільне повідомляло, що в Житомирі вздовж дороги, яка веде на міський полігон побутових відходів, утворилися стихійні сміттєзвалища. Місцеві жителі розповіли, що сміття викидають самі ж люди, в поліції сказали, що встановити порушників не вдалось.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube