На Житомирщині ввели графіки погодинних аварійних відключень електроенергії

Лінія електропередачі. Фото: Дмитро Поліщук для Суспільне Житомир

В Житомирській області з 16 травня запровадили графіки погодинних аварійних відключень електроенергії. Відповідно до них, максимальна тривалість відсутності електроенергії 6 годин. Графіки вводяться почергово за різними адресами.

Про це ввечері 15 травня повідомило АТ "Житомиробленерго".

Відповідно до отриманої від НЕК "Укренерго" команди, у Житомирській області запроваджуються графіки погодинних відключень електроенергії з 00:00 годин 16 травня 2024 року, йдеться у повідомленні.

Графіки погодинних відключень електроенергії опубліковані на сайті "Житомиробленерго". Відключення електроенергії відбувається почергово в різних населених пунктах області за різними адресами.

Скрин з сайту "Житомиробленерго"

Графіки застосовують з метою дотримання доведених НЕК "Укренерго" граничних величин споживання електричної потужності, тобто коли електроенергії, яка генерується в Україні на електростанціях не може вистачити на всіх споживачів, повідомили в "Житомиробленерго".

14 травня Суспільне писало про те, що через складну ситуацію в енергосистемі України житомирські енергетики готують графіки аварійних відключень. Тоді пресслужба "Житомиробленерго" повідомляла, що ці графіки не діятимуть у разі, якщо будуть введені екстрені аварійні відключення по команді диспетчера Національної енергетичної компанії "Укренерго".

15 травня "Укренерго" повідомило, що із 16 травня по всій Україні для побутових споживачів та промисловості будуть діяти планові обмеження — графіки погодинних відключень електроенергії. Ліміти кожному регіону вже передали.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube