Аварійні відключення на Житомирщині — енергетики готують графіки відключень

Важливо
Енергетики готують графіки відключень. ФОТО: pexels.com (ілюстративне)

Через складну ситуацію в енергосистемі України житомирські енергетики готують графіки аварійних відключень по області.

Про це вечері 14 травня повідомила у своєму Telegram компанія "Житомиробленерго".

У повідомленні сказано, що задля прогнозування аварійних відключень електроенергії на сайті "Житомиробленерго" 15 травня оприлюднять графіки аварійних відключень.

"Запровадження аварійних відключень є вимушеним заходом через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними обстрілами з боку Росії. Наголошуємо, що ці графіки не діятимуть у разі, якщо будуть введені екстрені аварійні відключення по команді диспетчера Національної енергетичної компанії "Укренерго". Просимо набратися витримки та використовувати електроенергію розумно, це дозволить мінімізувати кількість відключень", — поінформувала пресслужба "Житомиробленерго".

Раніше Суспільне повідомляло, що 14 травня "Укренерго" запроваджує контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах України з 21:00 до 00:00 через значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.

Також 15 травня для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби — з 00:00 до 24:00.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube