Посадовицю з Житомирщини, яка співпрацювала з громадянином РФ, підозрюють у розтраті грошей

Приміщення Житомирської обласної прокуратури. Фото: Житомирська обласна прокуратура

Начальниці підрозділу сільради однієї з громад Бердичівського району оголосили про підозру в розтраті грошей. Посадовиця уклала договори з громадянином РФ, який живе у тимчасово окупованому Криму.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, йдеться про начальницю відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій однієї з сільрад Бердичівського району. Жінку підозрюють у розтраті чужого майна, у великому розмірі, в умовах воєнного стану, та підробленні офіційних документів службовою особою.

"Слідство з'ясувало, що для ремонту доріг в одній з громад Бердичівщини було обрано підприємця, який є громадянином РФ і проживає в тимчасово окупованому Криму. Наприкінці 2023 року начальниця підрозділу сільради поза електронною системою закупівель уклала з ним 5 договорів. Усі документи, в тому числі, й акти виконаних робіт, підозрювана засвідчила підписами та завірила печаткою. Щодо підприємця-підрядника, то він з 2021 року взагалі не з’являвся на підконтрольній Україні території і тому фізично не міг бути стороною укладення договорів", — поінформувала Тетяна Гоша.

Зі слів речниці, на підставі складених підозрюваною документів з недостовірними підписами з місцевого бюджету підприємцю-росіянину перераховано один мільйон 200 тисяч гривень. При цьому за результатами експертизи вартість відремонтованих доріг було завищено майже на пів мільйона гривень, які були зайво перераховані підряднику.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube