Суд по справі розтрати бюджетних коштів в одній із громад Житомирщини перенесли 10 раз

Вдесяте перенесли суд по справі розтрати бюджетних коштів в одній із громад Житомирщини. Житомир, 7 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Сьомого вересня Корольовський районний суд Житомира вдесяте переніс слухання справи про заволодіння грошима з бюджету Вишевицької громади.

Про це із зали суду повідомили кореспонденти Суспільного.

Голову Вишевицької громади та підрядника обвинувачують у розтраті бюджетних коштів. Для підрядника потрібен перекладач, тому сторона захисту під час засідання попросила підтверджуючі документи щодо освіти перекладача в Україні.

"Немає документа — немає про що розмовляти, — сказав у виступі на суді адвокат підрядника. — Вважаю, що подальший розгляд справи на цьому етапі неможливий".

Коментувати свій запит захисники обвинувачених відмовилися.

Житомир, 7 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Суддя Корольовського районного суду оголосив перерву в засіданні.

"До отримання відповідних підтверджуючих документів щодо освіти перекладача в Україні суд змушений оголосити перерву в судовому засіданні", — сказав суддя Олексій Покатілов.

Житомир, 7 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

31 травня 2022 року пресслужба Житомирської обласної прокуратури повідомила, що голову Вишевицької громади підозрюють у розтраті бюджетних коштів. Він уклав угоду із приватним товариством, яке мало б встановити модульну котельню з двома котлами. Натомість підрядник встановив лише один котел і каркас споруди. За даними експертів, вартість виконаних робіт перевищена майже на 280 тисяч гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube