На міжнародній трасі Київ-Ягодин на Житомирщині відновлюють бар'єрне огородження

На трасі Київ — Ягодин у межах Житомирщини ремонтують бар'єрні огородження. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області

На міжнародній автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, яка пролягає Житомирщиною, дорожники ремонтують металеве бар’єрне огородження для безпеки руху.

Про це Суспільному розповіла речниця Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Житомирській області Світлана Чернях-Кондрацька.

За її словами, роботи тривають відразу на декількох ділянках руху. Зокрема, дорожники ліквідовують механічні пошкодження секцій огородження після автоаварій та замінюють їх на нові.

Служба відновлення і розвитку інфраструктури Житомирської області

Служба відновлення і розвитку інфраструктури Житомирської області
"Дорожньо-ремонтні служби наразі працюють на дорозі міжнародного значення, яка веде від столиці до кордону із Польщею — відновлюють огородження. Такі бар'єри на дорозі зупиняють автомобілі та не дають їм потрапити на узбіччя чи перетнути лінію поділу, а відтак запобігають зіткненню автомобіля із зустрічним автотранспортом чи виїзду на тротуар. У підсумку це дозволяє уникнути найгірших наслідків дорожньої пригоди та значно знижує збитки, які отримує автомобіль в результаті аварії, слугує своєрідним захистом пасажирів від серйозних наслідків для життя та здоров’я", — сказала Світлана Чернях-Кондрацька.

Ремонтні роботи на автодорозі тривають за рахунок фондів експлуатаційного утримання автошляхів.

Із минулого тижня до сьогодні на автошляхах державного значення, які пролягають через Житомирщину, дорожники відновили 100 погонних метрів бар'єрних конструкцій на узбіччях.

Раніше Суспільне повідомляло, що у 2024 році через брак фінансування на трасах державного значення дорожні служби виконуватимуть тільки найнеобхідніші роботи для безпеки руху.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube