Бао в "Baobab": історія безпритульної кішки, що знайшла свою кав'ярню в Житомирі

Безпритульна кішка Бао живе у кав'ярні "Baobab" в Житомирі. Після смерті свого господаря тварина опинилась на вулиці, але вже пройшов рік, як її прихистили у місцевій кав'ярні. Власники облаштували їй місце для сну та їжі, тож тепер Бао стала постійним жителем цієї кав'ярні.

Про це Суспільному розповіли власники закладу "Baobab" Юрій та Анна Безпалюк.

За їхніми словами, кішка кожного дня приходила до кав’ярні, але не заходила всередину.

"Ми зрозуміли, що вона не має господаря, тому почали її підгодовувати. Вона дуже боялася заходити в середину закладу, але потім почала заходити до нас. Ми облаштували для неї місце біля входу. І вона так прижилась у нас, що стала нашим символом-талісманом", — сказав Юрій Безпалюк.

Юрій Безпалюк. Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

"Ми любимо тварин. У нас вдома є кіт. Оскільки наша концепція закладу — сімейна кав'ярня, то яка сім'я без кота?", — говорить Анна Безпалюк.

Анна Безпалюк. Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Юрій називає кішку "рудою" і розповідає, що до відкриття закладу нею опікувався мешканець сусіднього будинку. Від чоловіка подружжя Безпалюків дізналося, що кішка опинилася на вулиці після того, як її попередній власник помер.

"Ми створили для Бао такий куточок, оскільки помітили, що вона часто залишалася тут, їй подобалося спостерігати за відвідувачами, дивитися у віконце. Ось її мисочки. Там вода. Ми час від часу підсипаємо корм, щоб вона завжди мала свіжий", — розказала Анна Безпалюк.

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Зі слів власниці кав'ярні, Бао — вільна кішка, має вольовий характер і ночує на вулиці, де їй облаштували крите місце для сну.

"Ми один раз її залишили, але це була наша помилка. Ящики з молоком були прогризені, молоко по всій кав'ярні. Зрозуміло, що вона також сходила туалет. Ми приходим на зміну з чоловіком, ой бо! Тому ми подумали про те, що робити, і зробили їй будку", — сказала Анна Безпалюк.

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Юрій Безпалюк розповів, що з Бао люблять проводити час діти та всі відвідувачі, але сама кішка, хоч і йде до людей, однак рук не любить.

"Також, нам дідусь розповідав, що її схопили і відвезли на стерилізацію. І після цього вона почала боятися рук", — згадує власник кав'ярні.

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Зазвичай відвідувачка кав'ярні Юлія приходить у кав'ярню зі своїм сином. Кореспондентам вона розказала, що полюбила кішку, адже взаємодія з твариною позитивно впливає на її самопочуття.

"Я переселенка, і це одне з найперших місць, які я відвідала в Житомирі. Існує така терапія, яка лікує тваринками. Тут це також працює. Бао пройде повз, махне хвостиком на підлозі — подивишся і відразу настрій стає кращим", — сказала Юля.

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Фото: надала Суспільному Житомир Анна Безпалюк

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube