Окупанти проводять підготовчі заходи до проведення “виборів” на ТОТ — ЦНС

Вибори президента РФ. Фото: Associated Press

На тимчасово окупованих територіях півдня та сходу України російська окупаційна влада готується до проведення так званих “виборів” президента.

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомили у Центрі національного спротиву.

Зазначається, що одним із головних завдань для окупаційних адміністрацій — завершення формування “дільничних виборчих комісій”, для реалізації так званого голосування, яке має пройти у березні цього року:

"В основному, окупанти розміщують свої “виборчі комісії” у приміщеннях, які належать закладам освіти. При цьому, розглядають можливість реалізації “мобільних дільниць”, які виїжджатимуть у визначені райони для добровільно-примусового схиляння громадян України до голосування у публічному просторі", — йдеться у повідомленні.

Раніше Суспільне повідомляло, що росіяни відправляють на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей працівників виборчих дільниць, які будуть фальсифікувати результати під час проведення псевдоголосування.

Що відомо про "вибори" президента РФ

"Вибори" президента РФ відбудуться з 15 по 17 березня 2024 року.

  • З 17 лютого у Бердянську росіяни розпочали поквартирний обхід жителів міста для інформування про проведення так званих президентських виборів РФ.
  • 5 лютого стало відомо, що окупанти збільшили кількість правоохоронців у тимчасово окупованому Запорізькому регіоні. За словами Івана Федорова, це зроблено з метою контролю організації виборчого процесу.
  • 1 лютого 2024 року росіяни почали завозити жителів Росії до ТОТ Запорізької області для участі у так званих виборах президента РФ.
  • 31 січня у тимчасово захопленій Кирилівській громаді, що в Мелітопольському районі окупанти розпочали підготовку до проведення так званих "виборів" президента РФ. Так, вчителів у школах змушують говорити дітям, аби ті нагадували батькам "правильно" голосувати на "виборах" президента РФ.
  • З 29 січня 2024 року в тимчасово окупованому Запорізькому регіоні відкрили 19 пунктів подачі заяв, аби "проголосувати" могли навіть ті, хто має прописку в іншій області та без російського паспорта.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber