У Вінниці встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому

На фасаді Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому. Вінницька облрада

На фасаді Вінницької обласної філармонії імені М. Д. Леонтовича встановили меморіальну дошку культурному діячеві Анатолію Левицькому, який очолював заклад понад 30 років.

Про це повідомили на сайті Вінницької облради.

"Він створив та реалізував низку потужних проєктів. Зокрема, з ініціативи Анатолія Левицького в 2016 році у Вінницькій філармонії було створено симфонічний оркестр. Також, завдяки його зусиллям і наполегливості, рішенням обласної Ради у 2017 році Вінницькій обласній філармонії було присвоєно ім’я Миколи Дмитровича Леонтовича", — розповів заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк.
Вінницька облрада

Що відомо про Анатолія Левицького

  • Анатолій Левицький (1947-2023). Свій трудовий шлях розпочав після закінчення Вінницького музичного училища в 1965 році. У 1974 році закінчив Харківський інститут культури. А вже в 1975 році був призначений на посаду директора Вінницької обласної філармонії й на цій посаді працював 19 років.
  • Був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, створив і очолив концертну бригаду для обслуговування ліквідаторів аварії.
  • Із 1994 року працював на посаді начальника управління культури Вінницької міської ради. Із 1997 – очільник управління культури і туризму облдержадміністрації. В 1999 році обіймав посаду заступника голови обласної державної адміністрації.
  • Із 1999 року до квітня 2008 року працював начальником управління культури і туризму облдержадміністрації. 2008 року він вдруге був призначений директором Вінницької обласної філармонії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube