У Подільському онкоцентрі відкрили Центр менеджменту болю

Працівники Центру менеджменту болю у Подільському регіональному онкоцентрі. Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА

У Подільському онкоцентрі відкрили Центр менеджменту болю У Подільському регіональному онкоцентрі відкрили Центр менеджменту болю. Там допомагатимуть пацієнтам з онкологічними та хронічними захворюваннями позбутися больового синдрому та покращити якість життя.

Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

"Центр менеджменту болю працюватиме за індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Завдяки сучасному обладнанню ми можемо надавати допомогу не лише онкохворим пацієнтам, а й пацієнтам який мають гострий чи хронічний біль. Важливу роль у цьому відіграють інфузійні інфузомати, де пацієнт, за допомогою спеціальної кнопки, може сам контролювати введення анестетика і знеболювати себе сам. Лікар координує швидкість, час та дозування препарату. Також, з пацієнтами та їх рідними, працюватимуть психологи", — розповіла лікар анестезіолог, керівниця Центру менеджменту болю Юлія Олешко.

Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА

Для комфортного перебування пацієнтів тут створено всі умови. Зокрема: окрема палата на два ліжка, інклюзивний санвузол, підіймач, ординаторська з центральною станцією моніторингу, інфузійні інфузомати, що дозволяють пацієнтам самостійно контролювати введення знеболювальних.

Центр менеджменту болю працює за принципом стаціонару одного дня. Це означає, що пацієнт отримує необхідну допомогу протягом дня, а потім може повернутися додому. Такий підхід мінімізує стрес та дискомфорт, пов'язані з госпіталізацією.

Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА

Центр надає допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями на будь-якій стадії та пацієнтам з гострим або хронічним болем Військовослужбовцям

Крім того, фахівці Центру менеджменту болю пропонують комплексний підхід до лікування болю, який включає:

  • Медикаментозну терапію;
  • Фізіотерапію;
  • Психотерапію;
  • Когнітивно-поведінкову терапію.