"Коробочки любові": у вінницькому центрі реабілітації пекли печиво для оборонців

Десять кілограмів печива для захисників напекли працівники та відвідувачі центру реабілітації "Гармонія". Робили це у рамках акції "Коробочка любові". Про це Суспільному розповіла директорка закладу Олена Чорнобривенко.

"Ми хочемо подарувати любов, тепло і частинку настрою. Ми стільки вкладаємо в це любові, ми думаємо, може воно переможе все зло, підсилить міцність наших бійців", — каже Чорнобривенко.
Фото: Суспільне

Всього, каже, долучилося 40 людей. Окрім вівсяного, пекли імбирне та горіхове печиво, розповідає соціальний педагог центру Оксана Крижанівська. Продукти приносили відвідувачі закладу.

"Десь близько 2 кг масла в нас пішло, борошно всі потрохи приносили. Ми старалися брати прості рецепти, наприклад на вівсяне печиво потрібна вівсянка зовсім не багато, 60 г, частинку молотили пластівці, а частину залишали цілими", — сказала Чорнобривенко.
Фото: Вінницька міськрада

Марія Остапенко каже, до акцій на підтримку військових долучається постійно.

"Для мене вкрай це важливо, щоб підтримувати нашого бійця. Їм важко, а це дає їм розуміння, що їх не забувають, любов, тепло, те, що не вистачає, коли вони далеко від своїх родин", — розповіла Остапенко.
Фото: Вінницька міськрада

Захисникам печиво передадуть у "Коробочках любові", каже Чорнобривенко. Окрім печива, кладуть чай, цукор та листівку з побажаннями. Вийшло 30 коробочок любові. Їх, за словами Чорнобривенко, передадуть одній із вінницьких бригад.