Як у терцентрі на Вінниччині виробляють маскувальні сітки для захисників

Майже півтисячі маскувальних сіток для ЗСУ виготовили та передали відвідувачі Хмільницького терцентру соціального обслуговування на Вінниччині. До справи щодня доєднується до 30 місцевих жительок.

Про це Суспільному розповіла директорка Наталія Вепрінцова.

"Ми в'яжемо сітки, робимо теплі речі, килимки, носочки, шили постільну білизну у госпіталь. До нас телефонують волонтери і ми робимо те, що вони скажуть", — розповіла Наталія Вепрінцова.

Фото: Суспільне Вінниця

Наразі плетуть маскувальну сітку розміром 5 на 6 метрів. Це спецзамовлення від військових з Авдіївського напрямку. Таких захисники замовили три, розповіла заввідділення денного перебування терцентру Марія Михальнюк.

"Замовлень дуже багато, хлопці просять — ми виконуємо. Замовляють на танк, це і дев'ять на вісім, десять метрів. Найбільша, яку в'язали — це дев'ять на дванадцять", — каже Марія Михальнюк.

Фото: Суспільне Вінниця

Працюють із тканиною білого та сірого кольорів. Основу для маскувальних сіток також виготовляють самостійно

"Квадратики є менші, а є більші, бо основа саморобна. Плетемо не через вузлики, а по клітинках. Якщо там сніг і земля, то вкраплюємо сірі, чорні може навіть коричневі вузлики", — розповідає відвідувачка Ванда Едуардівна.