Блокування руху вантажівок перед ПП "Вишнє-Нємецьке — Ужгород". Що відомо

Затримки оформлення вантажного транспорту у пункті пропуску "Вишнє Нємецьке Ужгород", пов’язані з тим, що зі словацького боку невідомі особи без будь-яких попереджень перекрили рух вантажного транспорту.

Про це Суспільному повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська. За її словами, із 20 години зі словацького боку будуть приймати по 1 вантажному авто з України та 4 вантажі автомобілі випускатимуть в Україну за одну годину.

Далекобійник Петро Наум встиг перетнути кордон до затримки оформлення вантажного транспорту.

“Я в'їхав на кордон половина на першу дня, до Словаччини, ще не було проблем ніяких, ніякого контролю, тобто забастовки ніякої. А вже як я виїжджав зі Словаччини вже хлопці передали по рації, що перекрили вже дорогу. Ще за мною чотирьом машинам пощастило, що ми проїхали, іншим ні. Не знаю, вони обіцяють до шостої години, поліція також там, але не можуть нічого зробити”, — розповідає Петро Наум.

Фото: Суспільне Ужгород

Водій Руслан Наконечний також встиг перетнути кордон до затримки оформлення вантажного транспорту.

“Переїхав о годині десятій на нашу територію, як раз до блокування проїхав. В Польщі стояв на перехід Краківець, а потім переїхали сюди, там, взагалі, ніякого руху не було. Що я можу сказати: люди там бідують, холодно, голодно”, — розповів водій Руслан Наконечний.

Затримки оформлення вантажного транспорту у пункті пропуску "Вишнє Нємецьке - Ужгород", що на кордоні зі Словаччиною пов’язані з тим, що зі словацького боку невідомі особи без будь-яких попереджень перекрили рух вантажного транспорту.

“Поки що суміжна сторона офіційно не повідомляла українську про ймовірне блокування кордону, а також про те, що до блокади польських далекобійників, долучились і словацькі перевізники”, — повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

Фото: Суспільне Ужгород

За словами Вікторії Сенгетовської, із 20 години зі словацького боку будуть приймати по 1 вантажному авто з України та 4 вантажі автомобілі випускатимуть в Україну за одну годину. Працівники Закарпатської митниці просять перевізників врахувати дану проблематику та обирати найближчий для перетину кордону КПП "Чоп – Захонь", що на кордоні з Угорщиною, або "Дякове – Халмеу" — з Румунією.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads