Результати мультипредметного тесту у двох громадах на Тернопільщині

Мультипредметний тест/ фото ілюстративне. Суспільне Тернопіль

У двох громадах на Тернопільщині мультипридметний тест на 200 балів склали 11 випускників.

Про це повідомили на сторінках громад.

Семеро учнів Чортківської громади отримали 200 балів з НМТ. Про це повідомили на сторінці Чортківської міської ради.

Зокрема 200 балів з математики отримали: випускник Чортківської гімназії №6 Богдан Сокальський, випускниця Чортківського ліцею №1 Маркіяна Шашкевича Анастасія Фаїзова, випускник Чортківського ліцею №1 Максим Баюк, Олексій Мулик.

Найвищий бал з української мови отримали випускниці Чортківського ліцею №7 Марія Підручна і Діана Марчин.

"Особисто для мене українську мову було легко здавати. Сам тест з української мови мені було здавати найлегше, не було нічого складного, готувалася з 5 класу, їздила на олімпіади, займала призові місця. Буду подавати документи в Київ на факультет іноземної мови, можливо на українську філологію. Для мене такий результат був очікуваний. Я ще складала історію України, англійську, математику", — каже Марія Підручна.

Марія Підручна. Марія Підручна

Водночас максимальних 200 балів і з математики, і з української мови отримала Іванна Кутрик — випускниця Чортківського ліцею №1 ім. Маркіяна Шашкевича.

Учні, котрі склали НМТ на максимальний бал, отримають з бюджету громади одноразові фінансові виплати у розмірі 2 000 гривень, які виплачуються за кожні 200 балів.

У Кременецькій громаді четверо учнів отримали 200 балів за мультипредметний тест. Про це повідомила начальниця відділу освіти Кременецької міської ради Наталія Щербетюк. За її словами, це учні Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука.

200 балів з математики отримав Олександр Єфремов, найвищий бал з української мови отримали Уляна Жалогова, Вікторія Євдокимова. 200 балів з англійської мови отримала Діана Середюк.