На Тернопільщині провели мотопробіг на підтримку ЗСУ

На Тернопільщині провели благодійний мотопробіг. Під час нього збирали гроші на спорядження для снайперки Ірини з Кременеччини. Вона служить у третій штурмовій бригаді.

Про це розповів Суспільному співорганізатор мотопробігу Богдан.

За його словами, під час заходу для учасників акції влаштували конкурси та розваги і збирали донати.

На околиці Кременця мотоциклісти сформували колону і вирушили до центру міста. Звідти попрямували за місто на берег річки Іква.

Мотоциклісти. Олександр Галій

"В основному є учасники з Кременецької громади. Є хлопці з міста Дубно, з Рівного приїхали, з Тернополя і так далі. Приблизно 120-150 людей. Ми організовуємо цей мотопробіг заради того, щоб військова була неушкодженою, — каже співорганізатор мотопробігу Богдан.

Співорганізатор мотопробігу Богдан. Суспільне Тернопіль

До мотопробігу долучилася Дарина з Шумська

"Дуже подобається атмосфера цього дійства і люди".

Дарина. Суспільне Тернопіль

Благодійний мотопробіг. Олександр Галій

Співорганізатор мотопробігу Руслан розповів, що під час заходу зібрали шість тисяч гривень.

"Кожна наша сходка має благодійну мету. Ми збираємо на ЗСУ кошти, чи збираємо на лікування. В нас один друг потрапив в ДТП, то ми збирали йому на лікування. Цього разу ми збираємо для Ірини Мидли. Вона у 18 років пішла в третю штурмову бригаду. Ми збираємо їй на спорядження в підрозділ. Ми ніколи не ставимо якусь конкретну суму, яку ми маємо зібрати. Люди збираються, скільки ми зібрали, то стільки й передали. На скільки відсотків змогли, то на стільки допомогли. На кожній сходці скільки зібрали, стільки передали. Купувати ми нічого не будемо. Ми домовилися з Ірою, що їй перекажемо кошти на карту, а вона на підрозділ поділить".

Співорганізатор мотопробігу Руслан. Суспільне Тернопіль

Мотопробіг у Кременці. Олександр Галій

За словами Руслана, від листопада 2022 року такий мотопробіг у Кременці організовують вшосте.