У центрі Тернополя обвалилася дорога

Оновлено

У Тернополі на проїжджій частині вулиці Князя Острозького утворилося провалля. Його глибина майже 5 метрів. Про це розповів Суспільному начальник відділу каналізаційних мереж КП "Тернопільводоканал" Юрій Клим.

За його словами, це сталося внаслідок підмиву ґрунтових вод.

"Перше звернення надійшло у п'ятницю близько 11 години, що є якесь невеличке просідання асфальту на дорозі. Наші працівники виїжджали, зробили зрізку асфальтового покриття. Нічого суттєвого не виявили. В суботу було повідомлення, що просідання продовжується. Ми виїхали, знов підсипали, але після зливи виявилося, що провалля від 4,5 до 5 метрів. Тобто це було суттєве провалля. Вчора були задіяні всі служби, вся техніка".

У центрі Тернополя обвалилася дорога. Фото: КП "Тернопільводоканал"

Юрій Клим. Суспільне Тернопіль

Юрій Клим розповів, чому утворилося провалля.

"Тут є колектор, збудований у 1908 році. Трохи вище неодноразово було пошкодження, і тут, нижче, де поворот на вулицю Шпитальну. Так що, як то кажуть, колектор вже відслужив. Від вулиці Руської от хоча б до Шептицького і поворот до Липової — там якраз і є той старий колектор. Його треба замінити".

Провалля у Тернополі. Фото: КП "Тернопільводоканал"

Провалля у центрі Тернополя. Суспільне Тернопіль

Скільки грошей треба на заміну колектора, ще не порахували, — каже Юрій Клим. Наразі на трубопроводі провели ремонт, засипали провалля й відновили рух транспорту через вулицю Острозького.