Оголосили підозри двом тернополянам, які допомагали чоловікам виїхати за кордон

Затримання тернополянина. Управління Національної поліції в Тернопільській області

Правоохоронці оголосили підозру двом тернополянам, які організували незаконне переправлення військовозобов’язаних через державний кордон.

Про це повідомили на сайті управління Національної поліції в Тернопільській області.

Тернополянка підшуковувала військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років і пропонувала за грошову винагороду організувати виїзд з України. Тернополянин займався пошуком чоловіків, а також на власному автомобілі доправляв чоловіків на територію Закарпатської області, надаючи поради та вказівки, як поза межами пропускних пунктів перейти кордон.

Затримання. Управління Національної поліції в Тернопільській області

Послугами тернополян скористалися семеро військовозобов’язаних. З кожного військовозобов’язаного брали від 12 до 16 тисяч американських доларів.

Правоохоронці задокументували спробу незаконного переправлення через кордон двох чоловіків. Перевізника разом з військовозобов’язаними, котрих він віз до обумовленого місця, затримали у місті Берегове. Правоохоронці оголосили підозри тернополянам за частиною 3 статті 332 ККУ — організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинена за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років.

Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави. Тернополянку взяли під нічний домашній арешт.