Спортсмени з Тернопільщини здобули нагороди на чемпіонаті України

Спортсмени. Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА

Збірна команда Тернопільської області з веслування на байдарках і каное здобула призові місця на чемпіонаті України, який відбувався в Умані. Участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів.

Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Спортсменка Іванна Дяченко виборола на змаганнях шість нагород, дві золоті та чотири срібні медалі. Золоту медаль Іванна виборола у змішаному екіпажі на 200 та 500 метровій дистанції. Дві срібні нагороди спортсменка здобула в байдарці-одиночці та ще дві срібні нагороди у байдарці-двійці на дистанції 200 та 500 метрівці.

Іванна Дяченко з Даніїлом Платашем. Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА

Єлизавета Ліщина здобула золоту медаль у складі байдарки-четвірки на 500 метровій дистанції. Срібну нагороду спортсменка виборола в одномісній байдарці на дистанції 1 000 метрів. Бронзова медаль для Єлизавети дісталася у складі екіпажу байдарки-двійки на дистанції 500 метрів.

Також ще дві бронзові нагороди виборола Дарʼя Довбня. У змішаному екіпажі на 500 метрівці Дарʼя фінішувала третьою. І ще одну бронзову нагороду спортсменка здобула у складі екіпажу байдарки-четвірки на 200 метровій дистанції.

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юніорів тривав з 22 по 27 травня 2024 року.