Хлопець з Тернопільщини конструює електроприлади з підручних матеріалів

Богдан Різник із електросамокатом. Суспільне Тернопіль

Хлопець з Тернопільщини збирає електроприлади з підручних матеріалів. Він сконструював власний електросамокат та павербанк. Богдану Різнику — 15 років. Хлопець каже, хоче розвивати свої вміння, щоб допомагати ЗСУ.

У свої 15 років Богдан Різник сконструював власний електросамокат.

"Я їду на своєму саморобному самокаті, який зробив із підручних матеріалів. Він їде за допомогою акумулятора в сумці".

Електросамокат, який розробив Богдан Різник.

Хлопець каже, на розробку самоката витратив тиждень, а деталі до нього замовляв через інтернет. За його словами, такий електросамокат їде зі швидкістю 25 кілометрів за годину.

"Для того, щоб самокат працював потрібен акумулятор. Акумулятор розташував у рюкзаку, щоб було менше вібрацій та в ньому більше місця. Надалі можна поставити більший акумулятор. Акумулятор підключається до самих контролерів. На самокаті є мотор колеса, переднє та заднє. Два контролери, які забезпечують велику потужність".

Акумулятор для самоката.

Богдан Різник говорить, із 5 класу почав збирати з підручних матеріалів електропристрої. Хлопець уже зробив павербанк із використаних електронних сигарет. Свою науково-дослідну роботу захищав у Малій академії наук України.

Богдан Різник.

"Сам павербанк складається з акумуляторів та плати заряду. Акумулятори склеєні та спаяні паралельно дротиками. Для того, щоб це був павербанк, встановив плату заряду. На ній є індикація та роз’єм для підключення пристрою. Вирішив зробити у такій формі, бо акумулятори сюди сильно прилягають".

Павербанк.

Богдан Різник навчається у 10 класі Кременецького ліцею. По завершенню навчання, каже Богдан, хоче вступити до університету аби стати інженером-електриком.

"Якщо я буду вміло робити павербанки, то буду відправляти їх на ЗСУ. Також їм потрібно мати хороший та надійний електротранспорт, якщо буду мати вміння, то буду робити на ЗСУ електротранспорт".

Богдан Різник.