У Тернополі до п’ятиріччя школи діти виступили в театрі з виставою

Вихованці Тернопільського ліцею №21— спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети до п’ятиріччя з часу заснування закладу підготували музично-театральне дійство. Діти виступали на сцені Тернопільського драмтеатру. Про це розповіла директорка ліцею Марія Гудима.

Школярі грали на музичних інструментах, танцювали, співали й декламували вірші.

У Тернополі до п’ятиріччя школи діти виступили в театрі з виставою. Суспільне Тернопіль

На сцені учениця Катерина Дегтярьова. Суспільне Тернопіль

Учениця третього класу ліцею Катерина Дегтярьова акомпанувала на скрипці й показала акробатичні трюки на полотні. Дівчинка розповіла, чому обрала для навчання саме мистецьку школу.

На сцені учениця Катерина Дегтярьова. Суспільне Тернопіль

"Тут можна вивчати різні дисципліни: є скрипка, фортепіано, флейта. Ця школа відрізняється від інших", — каже Катерина Дегтярьова.

Катерина Дегтярьова. Суспільне Тернопіль

Режисер і викладач ліцею Олег Тучапський каже, ідея постановки — це водночас і суть школи мистецтв. Головним героєм є дитина, яка поки що не розуміє, в чому її талант.

"Дитина, яка ще взагалі не знає, чого хоче в цьому житті — це наш герой сьогоднішнього дійства. І він потрапляє в наш мистецький ліцей, у світ уяви та фантазії, де знайомиться з музикою, театром, танцем та художнім мистецтвом. Тоді ти вже можеш знайти своє справжнє призначення, тобто, коли ти будеш щось шукати і бачити. Наш мистецький ліцей на це надихає і спрямовує за допомогою педагогів".

Олег Тучапський. Суспільне Тернопіль

Тернопільський ліцей №21 — спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети. утворили шляхом об’єднання школи мистецтв із загальноосвітньою школою №21. Директорка закладу Марія Гудима розповіла, з якими труднощами стикнулися за ці 5 років.

"Два роки ковіду, зараз війна. І був цілий ряд викликів, які мусив подолати педагогічний колектив. Зараз маємо новий виклик — це профільне навчання, профільна школа. Ми теж розуміємо, що повинні визначити для себе профілі навчання, які будуть в нашому закладі. І ми вже визначили: це суспільно-гуманітарний, в який входять історичний і філологічний профілі, а також мистецтво, куди входить хореографія, музика і образотворче мистецтво. Зараз ставимо собі завдання відкрити ще театральний відділ".

У Тернополі до п’ятиріччя школи діти виступили в театрі з виставою. Суспільне Тернопіль

На сьогодні, за словами Марії Гудими, в закладі навчається більше тисячі учнів.