На Тернопільщині попрощалися із трьома військовослужбовцями

Похорон. Борщівська міська рада

На Тернопільщині у громадах в останню дорогу провели трьох військовослужбовців.

Про це повідомили на сторінках громад.

У Борщівській громаді попрощалися із загиблим воїном Олегом Курисем. Чоловік був жителем села Озеряни. Жителі громади, друзі, побратими, представники влади зустріли тіло загиблого військовослужбовця. У громаді оголосили жалобні дні.

Боєць Олег Курись. Борщівська міська рада

У Бережанській громаді прощалися з військовослужбовцем Богданом Добрянським. Навідник оператор був бійцем військової частини А4667, заступник командира бойової машини, навідником оператором. Народився в селі Лісники. Закінчив Бережанську ЗОШ №1. Пізніше працював на цегельному заводі в селі Рай та на роботі за кордоном. З 16 березня 2023 року він служив у ЗСУ. Загинув 17 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання, біля населеного пункту Андріївка. У чоловіка залишилася дружина, двоє неповнолітніх дітей, мати та брат. Поховали воїна на Лісницькому кладовищі. У чоловіка залишилася дружина, двоє неповнолітніх дітей, мати та брат.

Воїн Богдан Добрянський. Бережанська міська рада

У лікарні помер військовослужбовець Володимир Солтан. Чоловік був жителем села Мухавка, Чортківського району, Тернопільської області. З перших днів повномасштабної війни чоловік приєднався до лав Збройних сил України. Жителі Нагірянської громади провели в останню дорогу військовослужбовця. У чоловіка залишились дружина та двоє синів. Син зараз теж воює.

Військовий Володимир Солтан. Нагірянська громада