У Тернополі провели благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ

Велопробіг у Тернополі. Суспільне Тернопіль

В Тернополі організували благодійний велопробіг, щоб зібрати гроші на квадроцикл та FPV-дрони для 67-ї бригади добровольчого корпусу "Т-сompany". Щоб долучитися до веломандрівки протяжністю 53 кілометри, люди донатили 500, 1 000, 2 000 гривень.

Про це Суспільному розповіла співорганізаторка велопробігу "Тернопіль-Літепло" Леся Чернець.

За її словами, до пробігу долучились 58 велосипедистів.

Учасники велопробігу.

У парк Тараса Шевченка в Тернополі з’їхалися велосипедисти. Однією з перших отримати номер учасниці приїхала тернополянка Наталія Яківчук. У неї сьомий номер.

"Не потрібно робити прив’язки до числа. Це благодійна акція, потрібно брати участь. Хотіла бути причетною до чогось такого, що допоможе нашій країні перемогти".

Наталія Яківчук.

До велопробігу готується тернополянин Володимир Федак.

"Їжджу на велосипеді відколи почав ходити. Цей велосипед старенький, він в мене, напевно, з 2008 року, але ще катає мене. Їздив на такі відстані. Минулого року теж брав участь в такій акції і так катаюся по місту. Трохи важко, бо зараз рідше їжджу на велосипеді, але думаю, що все буде добре".

Володимир Федак.

Співорганізаторка благодійного велопробігу Леся Чернець розповіла, вперше таку акцію організували восени минулого року. Зараз збирають гроші для бійців ЗСУ.

"В хлопців є зараз потреба в квадроциклі. Їм не вистачає ще 100 тисяч гривень. Також в них постійна банка на FPV-дрони. Ми, на цей час, вже зібрали понад 120 тисяч гривень. Остаточної суми не можу сказати, оскільки ми ще в процесі. Буде ще проведено аукціон, кошти ще докидають. Дехто вночі ще купляв квиток на велопробіг, тому завтра підсумуємо все і оголосимо. В нас найбільше було придбаних квитків за 1 000 гривень. Це найбільша кількість. Також були донати 2000 гривень, були донати і 500. Ми ще паралельно робимо розіграш велосипеда, мій друг віддав свій велосипед для цього розіграшу, найбільша сума від однієї людини — 20 000 гривень на розіграш".

Леся Чернець.

"Ми їдемо в Літепло, там в нас буде 3 години перерви, буде обідня перерва, просто поспілкуватись, відпочити, відлежатися після дороги. Також буде панельна дискусія про діалог цивільних і військових. Ми запросили військового капелана, плюс психотерапевта Володимира Станчишина зі Львова".

Велопробіг.

О 18 годині учасники велопробігу повернулися до Тернополя.