Тернопільські студенти грали з волинськими за вихід до чемпіонату Європи з футболу

З рахунком 4:1 на користь тернополян завершився футбольний матч Тернопільського педагогічного і Волинського національного університетів. Це гра чемпіонату України з футболу серед студентських команд.

Про це розповів Суспільному тренер команди Тернопільського педагогічного університету Василь Івегеш.

За його словами, студенти змагалися за право представляти Україну на студентському чемпіонаті Європи.

Під час поєдинку. Суспільне Тернопіль

Футбольний поєдинок між університетами відбувся на Тернопільському міському стадіоні. Тернополяни грали у синьо-фіолетовій формі. Рахунок у грі на початку матчу відкрили гості. Наприкінці першого тайму тернополяни зрівняли рахунок і забили ще раз. На перерву команди пішли з рахунком 2:1. У другій половині гри студенти з Тернополя забили ще двічі. Матч завершився перемогою господарів — 4:1.

Тренер команди Волинського національного університету Ігор Бичук розповів, через травми основних гравців команди, грали неоптимальним складом.

Ігор Бичук, тренер команди Волинського національного університету. Суспільне Тернопіль

"Гра була тяжка. Відкрили перші рахунок, але Тернопіль почав давити і через наші невеликі помилки забили гол. Тернопіль сильно показав технічну гру, швидкісну. Хлопці, чесно, молодці. Самі налаштовувалися, ще тактично трохи підказали, але через те, що багато травмованих, не змогли ми все втілити в нашій грі".

Грають тернопільські й волинські студенти. Суспільне Тернопіль

Це четверта гра студентів Тернопільського педагогічного університету з командами західного регіону, розповів тренер тернополян Василь Івегеш.

Василь Івегеш, тренер команди Тернопільського педагогічного університету. Суспільне Тернопіль

"Торік ми почали перше коло. Зараз у нас друге коло. Боротьба йде за вихід, бо з нашого західного регіону дві команди потрапляють у фінальну частину. Розігруємо поїздку на чемпіонат Європи. Оскільки торік ми були в призерах, то можуть поїхати дві команди від нас. Сьогодні нам важко було, тому що нас могла задовільнити тільки перемога, бо через нічийний і програшний ми не потрапляли у подальший розіграш. На сьогодні ми другі. Як би вже там не складалося, як Чернівці зіграють з Луцьком, ми все рівно будемо грати плей-оф і перехідні ігри за вихід у фінальну частину. У фінальній частині чотири команди. З тих чотирьох команд, однозначно, Київ, східна частина України. Там розігрують по колу, і першу, і другу команду нагородять путівкою на чемпіонат Європи".

Чемпіонат Європи з футболу серед команд вищих навчальних закладів відбудеться влітку цього року, повідомив Василь Івегеш.