Надбудови Головка на даху багатоповерхівки у Тернополі: начальник Нацполіції прокоментував

Під час брифінгу начальник Нацполіції області Сергій Зюбаненко прокоментував, чи мав колишній голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко дозволи на облаштування надбудови на даху багатоповерхівки у Тернополі.

За словами Зюбаненка, завершили і провели всі експертизи, які були призначені.

Сергій Зюбаненко, начальник Нацполіції області. Фото: Суспільне Тернопіль

"Відповіді маємо з усіх дозвільних органів. Я вам доповідаю наступне: ніяких дозволів на те, щоб ця надбудова була, не давали. Будівельна експертиза показала, що це дійсно самовільна надбудова, яка там не може бути".

Сергій Зюбаненко сказав, що приміщення мають бути демонтовані.

"Учора ми направили ці матеріали, нашу аналітику контролюючим органам, органам місцевого самоврядування, щоб у них була можливість законним способом привести в належний стан це приміщення".

Телефоном Михайло Головко розповів кореспондентам Суспільного, що на даху все збудували законно.

"Там все законно. Надбудову разом з будинком будували. Це ж не окремо хтось доставляв, коли здавали будинок в експлуатацію".

Нагадаємо, працівники Нацполіції області розпочали досудове розслідування за фактом надбудов на даху багатоквартирного будинку в Тернополі. Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що Михайло Головко — власник двох спарених квартир на верхньому поверсі й саме над ними, на даху, він облаштував кілька приміщень. Одне з них – площею 3 на 9 метрів. Там був тренажерний зал і батут. У ще одній надбудові розміщений великий генератор.