На війні загинув колишній голова Тернопільського осередку МНК

. Фото: fb/Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Захищаючи Україну, загинув колишній голова Тернопільського осередку МНК Василь Капустинський. Про це повідомили на сторінці Молодіжного Націонастилістичного Конгресу в фейсбуці.

У повідомленні йдеться, що Василь Капустинський загинув 2 лютого на Луганщині.

"Загинув наш друг, дійсний член МНК та член ОУН – друг "Мармус", Капустинський Василь-Яків. Громадський діяч, голова Тернопільського осередку МНК у 2021 році, організатор вишкільного табору "Лисоня", один з організаторів теренової гри "Гурби-Антонівці" та багатьох інших заходів. Друг Яків був ідейним МНКівцем, з якого багато хто брав приклад. Він щиро вірив у велике майбутнє Української Держави. Він працював задля цього майбутнього та збереження України. Він навчав цього інших", – пишуть про Василя Капустинського на сторінці МНК в соцмережі.

Василь Капустинський на молодіжному вишкільному таборі "Відвага", 2018 рік. Фото: fb/Василь Капустинський

Василь Капустинський народився 1 січня 1998 року в селі Білий Потік Чортківського району. Був випускником Західноукраїнського національного університету, вчився на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності.

"Васильку, як же ж так? У Тебе було стільки планів на життя. Ми з тобою так багато сценаріїв майбутнього розвитку України проаналізували. Прощай побратиме. Без Тебе Україна збідніла", – йдеться у дописі на сторінці професора ЗУНУ, учасника бойових дій Миколи Лазаровича.

Також Василь Капустинський був ініціатором та куратором низки соціальних проєктів, один із них – "Розумний город".

Василь Капустинський курував проєкт "Розумний город", 2021 рік. Фото: fb/Василь Капустинський

Він знімався у фільмі "Марія", циклі просвітницьких передач "Знання під час війни".

"Друг Яків з молодих років долучився до громадського життя через активну діяльність в Молодіжному Націоналістичному Конгресі. Активний учасник Революції Гідності в структурі Самооборони Майдану, один з творців Самооборони Майдану Тернопільщини. Твердий у своїх переконаннях, завжди вірний ідеї, невтомний у роботі, усміхнений – таким ти завжди буде у нашій пам’яті", – написав у фейсбуці тернополянин Іван Ковалик.

Василь Капустинський ніс службу стрільцем-помічником гранатометника десантно-штурмового батальйону.

"Про зустріч тіла захисника та чин похорону повідомимо додатково", – йдеться на сторінці Білобожницької громади.

Читайте також