Тернопільська бібліотекарка випустила патріотичний кліп

. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Тернополянка Ірина Гонташ випустила патріотичний кліп. Жінка працює бібліотекаркою у Тернопільській загальноосвітній школі № 6 імені Назарія Яремчука. У вільний час – співає. Композиція під назвою "Могутня, незламна" – це кавер на пісню американської співачки Kim Walker-Smith "Throne Room". Слова для каверу написала сама.

За її словами, цим кліпом хотіла підтримати українців.

Ірина Гонташ за освітою – менеджерка. У бібліотеці Тернопільської загальноосвітньої школи номер 6 імені Назарія Яремчука працює менше року. За цей час, каже, встигла полюбити свою роботу.

"В бібліотеці я маю можливість кожного для спілкуватися з дітками, пропонувати їм книжки, впливати на їх розвиток, проводити різні заходи, майстеркласи. Я з радістю встаю і йду на роботу. Книги я люблю і давно їх читаю. Люблю більше читати психологію, філософські книги, книги із саморозвитку".

Ірина Гонташ. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Крім книг, жінка має ще одне захоплення – музика. Ірина розповідає, що бере участь у концертах, які відбуваються у школі та в будинку культури у Кутківцях, де вона живе. Її улюблений сценічний одяг – сукня, яку пошила з вишитих бабусиних подушок. Захоплення музикою у неї з дитинства.

"Я народилася в сім’ї музикантів. Моя мама – скрипалька, музкерівник в садочку. Тато в мене лікар, але також він музикант. Брат мій також музикант, він грає на гітарі. Після школи я поступила в університет. Я могла навчатися вокалу. І так, як це завжди була моя мрія, то я пішла туди і вже професійно навчалася вокалу".

Бібліотекарка. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Патріотичний кавер "Могутня, незламна" на пісню Kim Walker-Smith "Throne Room" вона створила під час повномасштабної війни, коли була за кордоном. Це перша відеоробота жінки.

Ірина каже, слова написала за одну ніч.

"Я просто хотіла, щоб ця пісня прозвучала для України, для українців. Щоб підняти український дух. Щоб українці відчули, що Україна вже перемогла. Щоб це була, як молитва, що ми – незламні, що ми – могутні".

Ірина. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Роботу у школі та захоплення вокалом Ірина поєднує із материнством, разом з чоловіком виховує двох дітей.

"У мене, як і у всіх українців зараз емоційні каруселі. Тут я кажу, що я вже взагалі в житті не буду співати, тут я сідаю і думаю: "Можливо, ще цю пісню виконати, навчитися співати?".

Бібліотекарка випустила патріотичний кліп. Фото: facebook

Жінка каже, що зараз у процесі створення нової пісні – колядки.

"Знаю, що вже по Різдву. Але, кажуть, що колядувати можна до Стрітення. Так, що я надіюся, що встигну і ще презентую свою колядку. Колядка, звичайно, що про Україну".

Читайте також

  • Тернопільські військові зняли різдвяний ролик