Шістдесят четвертий день війни: ситуація на Тернопільщині

. Фото:Леся Продоус/Суспільне Тернопіль

Понад 2 мільярди гривень з держбюджету виділили для Тернопільщини на будівництво квартир для переселенців. Про це під час брифінгу розповів голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

За його словами, планують побудувати близько 2 тисяч квартир. Вони будуть на балансі обласної військової адміністрації.

"Після того, як дехто з переселенців захоче переїхати у свої міста, ці квартири будуть передаватися далі по черзі. Наприклад, їх зможуть отримати військовослужбовці, медики, учасники бойових дій, які стоять на квартирному обліку. На програму будівництва виділено державою 2.4 мільярди гривень для Тернопільської області", – каже Труш.

"В час війни не можемо проводити капітальних реконструкцій. Тому проводимо тендерні процедури, щоб після перемоги їх реалізовувати. Зараз проводимо частково роботи по ремонту доріг у Тернополі", – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

"На 102 надійшло звернення, що на одному зі складів виявили багато гуманітарногї допомоги. Ми перевірили, складу злочину не виявили, це були корми для тварин. Їхня вага становить понад 10 тонн. Тому прохання до переселенців, хто має тварин, звертайтеся, вам нададуть харчові набори для ваших улюбленців", – сказав на брифінгу начальник Нацполіції області Олександр Богомол.

"До 31 травня працюватиме комісія по перейменуванню вулиць Тернополя, які носять імена російських письменників чи діячів. У Тернополі є близько 17 тисяч жителів, чиї адреси можуть бути змінені. Жителі не понесуть витрат у зв'язку з перейменуванням. Ніяких додаткових дій з документами не потрібно буде робити. Ми зробимо все максимально так, щоб було без труднощів", – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

"У нас зареєструвалися більше 10 тисяч дітей, які будуть проходити ЗНО в цьому році. Ви вже можете зареєструватимуся, щоб пройти пробні тести", –каже голова ОВА Володимир Труш.

В області перебувають поранені з передової. За два дні провели 76 операцій. Про це повідомив голова обласної військової адміністрацїі Володимир Труш.

"У нас втрати, загинули троє правоохоронців. Хлопців везуть до Тернополя. Не дивлячись на втрати, рота "Тернопіль" стоїть на своїх рубежах. Прийнято рішення на додаткові виплати - це мільйон гривень на кожну сім'ю", – розповів голова Нацполіції області Олександр Богомол.

"Комендантську годину ніхто не відміняв. Вона діє з 23:00 до 5:00 ранку. Акцію "Сів за кермо п'яним – віддав машину на ЗСУ" ніхто не відміняв, тому будьте акуратні та дотримуйтеся правил воєнного стану", – каже голова ОВА Володимир Труш.

Що відомо