Тернопільський музикант записав альбом патріотичних пісень

. Фото: Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

23-річний музикант з Тернополя Юрій Вовк записав альбом патріотичних пісень. Хлопець каже, працював над ним від початку повномасштабної війни в Україні. У музичній збірці 10 пісень. Вони про Україну, українців та їхню долю.

Від початку повномасштабної війни Юрій Вовк приходить у студію звукозапису щодня. Тут разом зі звукорежисером Владом Богуславським записують патріотичні пісні.

"Ми за тиждень записали 10 пісень і вирішили, що ці пісні потрібно десь реалізувати. Потрібно, щоб люди їх почули. Не тільки людям, а і нашим Збройним силам треба, щоб знали, що їх підтримують. Якщо брати пісню "Москаляку на гілляку", багато хлопців, які воюють, з передової дякують за те, що є така пісня", - каже Вовк.

Юрій Вовк. Фото: Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

На запис однієї пісні витрачають близько трьох годин. Про це розповів звукорежисер Влад Богуславський.

"Сам процес ділиться на декілька етапів. Наприклад, Юра прийшов з класною ідеєю, у нього є текст, біт. Накидали загальну структуру пісні, розділили її за фрагментами. Сидимо вибираємо, що нам подобається чи не подобається", - каже Богуславський.

Влад Богуславський. Фото: Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

Свої пісні з нового альбому Юрій Вовк поки не публікував на музичних платформах. З ними виступав на благодійному концерті "Мистецтво заради перемоги", який організував у Тернополі разом з друзями-музикантами. Частину грошей, які вони зібрали з концерту, витратять на потреби Збройних сил України. Музичної освіти Юрій Вовк не має, писати пісні почав у 15.

Запис пісні. Фото: Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

"Я мрію виступати, це концерти у містах, в інших країнах. Мрія велика, захмарна, але я думаю, що з часом це все реально".

Юрій каже, що у його машині завжди звучать українські пісні:

"Народ, слухайте, підтримуйте нашу українську музику, бо з Росією нас уже нічого не пов'язує. Це мова агресора, слухайте наше – українське".

Що відомо

  • "Культурна мобілізація" у Тернополі: митці підтримують ЗСУ та волонтерів