На Ярмарок проєктів Національної платформи малого і середнього бізнесу цьогоріч подали 15 проєктів. З них сім — від Сумщини.
Про це Суспільному повідомила президентка ГО "Ділові українські жінки" в Сумській області Тетяна Купрійчук.
Ярмарок проєктів — це майданчик для комунікації між потенційними донорами та організаціями, які шукають фінансування для своїх ініціатив. За інформацією Тетяни Купрійчук, проєкти подали, зокрема, організації з Сум та Тростянця:
- Створення навчально-консультативного центру для бізнесу Тростянецької громади (від ГО "Центр Європейської інтеграції Слобожанщини"). Проєкт передбачає навчання понад 300 підприємців щороку, створення понад 20 нових бізнесів, збільшення робочих місць на 10% та зростання податкових надходжень на 15% за три роки.
- Суми Start-up: програма підтримки молодих підприємців (ГО "БА "4Бізнес"). Проєкт має на меті організувати навчання для 15 команд молодих підприємців серед молоді Сум, розвиток їх компетенцій у бізнес-плануванні, маркетингу, фінансах та управлінні проєктами.
- Центр підбору персоналу та розвитку кар’єри (ГО "БА "4Бізнес"). Через проєкт хочуть осучаснити процес пошуку роботи та співробітників, а також підтримати та працевлаштувати не менше 50 людей, зокрема з інвалідністю, учасників бойових дій, ВПО.
- Культурна спадщина Слобожанщини: від ремесла до бренду (ГО "Код нації.юа"). Проєкт спрямований на інтеграцію народних ремесел та ідентичних орнаментів, які зникають, в сучасні вироби.
- Сумський Крафт: Відродження та розвиток крафтового бізнесу Сумщини (ГО "БА "4Бізнес"). Тут хочуть створити місце для продажу та презентації продукції “Крафтницю”. А також — проводити ярмарки у містах Івано-Франківськ та Львів, зокрема, “День Сумщини”.
- Розвиток малих та середніх підприємств через призму кластерної спільноти (Громадська спілка "Кластер "Слобожанське коноплярство"). Тут шукають фінансування для навчання співробітників кластера та для розробки і конструювання стільця з конопляного біопластику, а також на придбання машини для подрібнення PLA-пластику.
- Сертифікація у ЄС: Будівельний конопляний утеплювач (Громадська спілка "Кластер "Слобожанське коноплярство", ТОВ "Сумикамволь"). Тут шукають донорів, щоб провести випробовування конопляного утеплювача та отримати відповідні технічні умови. Після цього можливе отримання сертифіката “CE” і співпраця з великими торговими підприємствами.
Ознайомитися з усіма проєктами можна на сайті Національної платформи малого і середнього бізнесу.
Читайте Суспільне у Telegram та WhatsApp.
Долучайтесь до нашої спільноти у Viber
Підписуйтеся на наш Instagram