"Це зарядка і для тіла, і для духа, і для розуму". Йоги в Охтирці збирали донати для ЗСУ

До міжнародного дня йоги, який відзначається 21 червня, в Охтирці на Сумщині організували групове заняття в міському парку. Вчились медитувати та збирали донати для ЗСУ.

Вела відкрите заняття з йоги інструкторка Анна Ващенко. Протягом години до 20 жінок під її керівництвом опановували різні асани (пози), змушуючи зупинятись перехожих.

Катерина Романюк переїхала з Дніпровщини. Раніше, говорить, йогою не займалась. Тепер не пропускає тренувань. "Ми всі зібралися. Сподобалось дуже. Прям дуже. Аня полегшене трошки сьогодні заняття зробила. Допомагає мені по здоров’ю. Я перехворіла дуже в 20-му році і як я начала займатися йогою, мені набагато стало краще і морально, фізично", — розповідає жінка.

Анастасія Корнієнко працює керівником відділення поштової служби. Займається йогою пів року. Каже, стало легше витримувати психологічний тиск, долати стрес: "Йога дуже гарно заспокоює, врівноважує тіло, думки. Стаєш спокійний, емоційно врівноважений. Тобто це зарядка і для тіла, і для духа, і для розуму".

Інструкторка з йоги Анна Ващенко каже, цей захід благодійний. Зібрані гроші перерахують на потреби Сил оборони. Особистим прикладом, говорить дівчина, намагається демонструвати переваги цієї індійської практики. Здебільш усі її заняття відбуваються в приміщенні. На природі займалися двічі — коли організовували благодійні акції.

"Йога підходить для всіх, йога немає обмежень за віком, за станом, за статтю. Але скажу вам відверто, що чомусь чоловіки не так часто відвідують заняття, можливо соромляться. Я хотіла якнайбільше залучити дівчаток, хлопців, які не займалися йогою. Щоб вони спробували, відчули це, відчули це на собі, цей стан і також зробили гарну справу своїм донатам для", — розповіла Анна.

В кінці зайняття учасникам запропонували витягти картки з побажаннями та добрими пророцтвами.

"Захід дуже класну класний, суперовий. Дуже потрібний особливо зараз. В ці хвилини, в ці часи побільше таких заходів", — ділиться учасниця тренування Інна Колесник.

За годину тренування учасники та перехожі пожертвували на підтримку ЗСУ 3200 грн.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram