Мінфін не дозволив Броварській громаді передати гроші Білопіллю на встановлення протитанкових пірамід

Міністерство фінансів України не погодило передачу грошей з бюджету Броварської громади до бюджету Білопілля, аби оплатити послуги зі встановлення бетонних протитанкових пірамід. Це Суспільному підтвердив голова громади Юрій Зарко.

За словами Білопільського міського голови, вони звернулися до Броварської громади з проханням виділити гроші на оплату послуг екскаватора та вантажного автотранспорту з навантаження, розвантаження, перевезення та встановлення тетраедрів — протитанкових пірамід.

"Ми зверталися близько півтора місяця тому, вони (депутати Броварської громади — прим. ред.) це рішення підтримали. Йшлося про 1 млн грн", — зазначив Юрій Зарко.

Коли ж Броварьска громада звернулась з листом до Міністерства фінансів, отримали відповідь, що передача міжбюджетного трансферу не погоджена.

“Коли зрозуміли, що ці гроші нам не нададуть, ми знайшли необхідні кошти в іншому місці. Перепишемо своє прохання на інші потреби. Умовно, на придбання комунальної техніки", — додав Юрій Зарко.

Лист з відмовою Мінфіну у передачі бюджету оприлюднив у відео екснардеп Борислав Береза.

Борислав Береза.

“Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України органи місцевого самоврядування або військові адміністрації можуть приймати рішення про перерахування коштів з місцевих бюджетів до державного бюджету з подальшим розподілом таких коштів кабінетом міністрів України для потреб сил оборони”, — йдеться у відповіді Міністерства фінансів Броварській міській раді.

Суспільне звернулось за коментарем до Міністерства фінансів, відповідь чекаємо.

Що відомо про ситуацію в Рижівці

  • 9 червня у Telegram-каналі голови Чеченської республіки Кадирова заявляли про нібито окупацію прикордонної Рижівки бійцями полку "Ахмат".
  • Зранку 10 червня керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко зазначив, що "це не початок того ж, що було на Харківщині. Росіяни спробували промацати оборону в напрямку Рижівки. Активних дій в прикордонні наразі немає".
  • Володимир Зеленський у своєму Telegram заявив, що на Сумщині продовжується активність російських диверсійних груп, їх знищують, наші сили контролюють ситуацію.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram