Засоби гігієни та побутова хімія: у Сумах збирають допомогу для ВПО з прикордоння

На базі терцентру "Берегиня" у Сумах збирають допомогу для вимушених переселенців з прикордоння. Просять приносити миючі засоби, побутову хімію та засоби гігієни.

Півтора року родина Ковальчуків — переселенців з Миропілля, мешкає у Сумах. Пані Алла говорить, тікали від обстрілів з порожніми руками тому, їм вкрай необхідна така допомога.

"Перемістились, бо нестерпно там жити. Дуже обстрілюють. Жили по погребах. У нас дуже близько кордон. Тому перемістились сюди, бо за станом здоров'я я не можу там знаходитися", — ділиться жінка.

Другий день поспіль на базі територіального центру "Берегиня" для внутрішніх переселенців збирають миючі засоби, побутову хімію та засоби гігієни.

"Я не можу залишатися осторонь проблем, які існують для біженців, для переселенців. А сьогодні я почув, що переселенці потребують миючих засобів. Безумовно, я підключу своїх знайомих, сусідів, родичів, щоб вони теж відгукнулись на це прохання", — говорить сумчанин Микола Чижиченко.

Благодійна ініціатива розпочалася зі звернення про допомогу від внутрішніх переселенців, які переїхали з прикордоння, говорить заступниця директора центру Ольга Андрійчук: "Є потреба в побутовій хімії, засобах гігієни. Тому ми звертаємось, просимо, проводимо акцію. Видають засоби гігієни та продукти харчування для ВПО по вулиці Холодногірській 33/1 в приміщенні соціального простору. Щоденно, в робочі дні, ми надаємо послуги для ВПО. Від початку року обслугували 546 ВПО, 300 з яких —переселенці з Великописарівської громади. 183 особи — це переселенці Ворожбянської громади і 63 особи — це з різних куточків України".

Усі охочі можуть приносити допомогу 8 та 9 травня до "Соціального простору", з 9:00 до 15:00, за адресою: вул. Збройних Сил України, 18.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram