На Сумщині та Чернігівщині посилюють лінію оборони — речник ОК "Північ" Вадим Мисник

На Сумщині та Чернігівщині посилюють лінію оборони. Також зберігається активність російських диверсійно-розвідувальних груп.

Про це повідомив речник ОК "Північ" Вадим Мисник в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Лінія оборони вибудувана, ми її посилюємо. І вглиб додаткові смуги оборони відбудовуються вже, дуже потужні", — зазначив Вадим Мисник.

За його словами, зберігається активність російських ДРГ.

"Ми своєчасно виявляємо їх, відкриваємо вогонь та даємо відсіч, бо державний кордон для нас це лінія фронту, лінія зіткнення зі всіма її ознаками. Ми її тримаємо, посилюємо оборону", — додав речник ОК "Північ".

Проте диверсійно-розвідувальні групи з Білорусі наразі не спостерігаються.

"Наша розвідка постійно відстежує їхні переміщення і те, що у них відбувається. У них протягом місяця були заходи перевірки бойової готовності, і ми знаємо, що там долучалися, порівняно з минулим роком, набагато більше військовозобов’язаних до військових частин. Але зараз уже, з 17 квітня, почався процес — вони повертаються додому", — розказав Вадим Мисник.

Але враховуючи 2022 рік 24 лютого, ми знаємо звідки ворог просувався, через Чернігів намагався на Київ (зайти — прим. ред.). Ми знаємо наш рельєф, наші особливості і які спроможності ворог має на цьому напрямку. Тож ми розглядаємо варіанти і такі, щоб дати відсіч в разі необхідності.

За даними розвідки, ротація російських військовослужбовців здійснюється постійно, додав речник.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram