"Просвистіло, прожужжало": мешканці північної частини Сумщини про обстріли з боку РФ

17 квітня близько двадцятої вечора російські військові скинули керовані авіаційні бомби на села Рождественське Ямпільської та Іващенкове Березівської громади на Сумщині.

Про це повідомили в оперативному командуванні “Північ” у Facebook.

Плетені паркани з ліщини до вчора виробляли на цьому підприємстві у с. Рождественське, розповідає працівник підприємства Анатолій Бородін. Нині це все, що від нього залишилось. Авіаудар по селу російські військові нанесли близько 20:00. За словами чоловіка, тут працювало четверо людей, які у той час тільки завершити зміну.

Фото: Суспільне Суми

"У дребізги сарай, у нас своє місцеве виробництво було, займались підприємництвом. Бахнуло, а ми вже проїжджались по домах, приїхали, а тут вже одні підпори стоять", — говорить Анатолій Бородін, працівник підприємства.

Фото: Суспільне Суми

Володимир Швець розповідає, що він є єдиним мешканцем Рождественського, сюди він переїхав два роки тому. Тепер у селі залишився лише його будинок.

"Тут взагалі жодного військово не було. Один я живу, один будинок, а інші всі виїхали, більше нікого нема", — говорить пан Володимир.

Фото: Суспільне Суми

Одночасно російські військові вдарили і по об’єкту цивільної інфраструктури у селі Іващенковому, це приблизно за 7 кілометрів від Рождественського. Жителька села Світлана Гонда розповідає, що вибух стався за сто метрів від її будинку.

"Вибух, тривога, у нас же на телефоні тривога стоїть, я на крильце вийшла і якраз бачила, як воно летіло, видно було. Не встигла в хату забігти, як приліт був. У нас шість вікон повипадало", — розповідає жінка.

Фото: Суспільне Суми

У той момент був на городі, розповідає сусід жінки пан Сергій.

"Я чув, що просвистіло, прожужжало, а потім щьолк, присів, а наслідки ви бачите: скло повилітало, сарай порозбивало, штукатурка посипалась. Вогонь невеликий був, як багаття, а потім хвилин 15 і все.

У Березівській громаді, говорить Сергій, це перший обстріл КАБами з початку повномасштабного вторгнення.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram