У Сумах пройшов відкритий чемпіонат області зі спортивної акробатики серед дітей

13 та 14 квітня у Сумах проходив відкритий чемпіонат області зі спортивної акробатики. Змагалися спортсмени з Сум та Охтирки.

Вікторія Коржова на цьому турнірі виступає як головний суддя змагань. Говорить, участь у турнірі беруть хлопці й дівчата від 2018 року народження і старші. Всього на килим вийшли 125 учасниць та учасників. "Кожен дивує по своєму. Вчора була було у нас місто Охтирка, приїздила команда. Ми їх нагородили, це юнацькі розряди виконували дітки, парна група виконувала вправи", — розповіла жінка.

У неділю, 14 квітня в одиночних вправах, у парах, змішаних парах та трійках на килимі змагались сумчани. Вікторія Сухонос, Софія Половинка та Софія Кривцова змагатимуться в трійках. Говорять – спортивна акробатика, як і будь-який вид спорту, це постійні тренування. "Кожен день працюємо, у нас тренування по чотири години. І оці синці, гематоми, забої коліна – це дуже тяжко. Але нам це подобається", — ділиться Софія Кривцова.

Наталя Троцька прийшла на змагання як вболівальниця, підтримує своїх онучок – Варвару та Василису. На трибунах, говорить пані Наталія, відчуває гордість: "Мені хочеться, щоб вони більше чогось досягли в житті. І не тільки мої онучки. Тут є дуже талановиті діти. Я в захваті від дітей".

Одна з онучок Наталії Троцької – Варвара Бабічева – разом з Марією Губенко стала першою у парі. У трійці Василиса разом з Поліною Шевець та Анастасією Красільніковою посіли трете місце. На першому — Вікторія Сухонос, Софія Половинка та Софія Кривцова. Всього потягом двох змагальних днів юні спортсмени розіграли три десятки комплектів медалей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram