Сум'яни здобули 28 медалей на турнірі з плавання у Горішніх Плавнях

Сум'яни на змаганнях у Горішніх Плавнях. Фото: Дмитро Гончаренко

Змагання з плавання серед спортсменів 2010 року народження і молодше відбулись у Горішніх Плавнях. Участь у "Відкритому кубку "Ферум" взяли 515 учасників. Суми представляли на доріжках двадцять спортсменів. Змагання тривали з 11 по 13 квітня.

"За три дні змагань у нас 28 медалей. Сумчани вибороли 16 "золотих", 10 "срібних" і дві "бронзові", — повідомив Суспільному тренер сумчан Дмитро Гончаренко.

Іван Вігран посів у Горішніх Плавнях шість перших місць у різних стилях на різних дистанціях.

Олександр Войтенко здобув чотири перших місця і два других. Дар'я Сушко стала двічі "золотою" і тричі "срібною" призеркою. Софія Балюра принесла сумській команді три перших місця. Данило Савченко виборов "золото", посів три других місця і одне третє.

Єгор Мостовий здобув "срібло" і "бронзу".

Тренують спортсменів тренери КДЮСШ "Динамо" Марина Бездітько, Дмитро Гончаренко, Ляху Людмила і Наталья Петренко.