Через вибухову хвилю від авіаудару РФ 11 квітня у сумських багатоповерхівках вибиті вікна. За попередньою інформацією обласної адміністрації, ціллю була критична інфраструктура, обійшлося без загиблих та травмованих людей. Що розповідають очевидці – далі у сюжеті.

Повітряну тривогу у Сумах оголосили за 9 хв до вибуху, який почули містяни о 16.21. Вже за пів години обласна адміністрація повідомила, що атака російський військових була керованими авіабомбами на критичну інфраструктуру, а саме місцеву ТЕЦ.

Вибуховою хвилею вибило скло на балконі у квартирі пані Надії. Жінка говорить, була на вулиці поруч, коли почула свист: "Я думала, що вона над головою летить, а потім як бахнуло, я й присіла. Іду дивлюсь вікно вибито. Ми ж завжди все одно на вулиці, тепер вже боятись будемо".

Вдома у той час був онук пані Надії Ростислав."Сидів за комп’ютером нічого не було і опа — скло посипалось", — згадує хлопець.

Пані Світлана мешкає у сусідній п`ятиповерхівці на четвертому поверсі. Поряд з ліжком, на якому сиділа жінка — ікони, каже – перед вибухом тільки повернулась додому і почала молитися. "Я злетіла з ліжка, з переляку так взагалі мене знесло хвилею. І вже ж вага, я присіла, а воно як дасть – я вилетіла з ліжка і оце як почало сипатися. Я чую там бахнуло і дзвін цього скла. А я одразу і ноги вже відмовили повністю, я не можу", — ділиться жінка.

У під’їздах п`ятиповерхівки теж розбиті вікна, мешканці самотужки наводять лад навколо будинку та своїх оселях.

"У мене тільки сітку вибило і плитку, та то вже таке. Просто удар був сильний такий. Я ще біля вікна була, а воно як гахнуло. Господи…"

Допомагають закрити вибиті вікна працівники гуманітарного центру "Проліска", які роздали тим, у кого є пошкодження, матеріали для швидкого ремонту.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram