У Сумах пройшов районний етап баскетбольного турніру всеукраїнських змагань

Третій етап баскетбольного турніру всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" . Суспільне Суми

Третій (районний) етап баскетбольного турніру всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" відбувся 11 квітня у Сумах.

Сім команд Сумського району два дні – 10 та 11 квітня – змагались за путівку в обласний етап турніру. У підсумку сьоме місце посіла команда Старосільського ліцею.

За 5-6 місця на майданчику змагались команди Миколаївського та Великобобрицького ліцеїв. Перемогу з рахунком 30:0 святкували юнаки з Миколаївки

У матчі за "бронзу" зустрілись учні Садівського та Косівщинського ліцеїв. Матч завершився з рахунком 13:9 на користь юнаків з Садів.

У фіналі путівку в обласний етап турніру розіграли юнаки лебединського закладу загальної середньої освіти №7 та Сумської гімназії №1.

Сумчан тренує Вячеслав Марченко. Чоловік говорить: "Мета команди на цих змагання – це здобути "золото", здобути перемогу. З суперником ніколи раніше не зустрічались, тому гра буде цікавою".

Олег Омельченко — тренер лебединців, говорить: "Завжди налаштовані на перемогу. А як можна по іншому? З суперником ніколи не грали, але бажаю і їм перемоги – нехай переможе найкращий".

У підсумку гра між командами Лебедина та Сум завершилась перемогою сумчан з рахунком 42:12 і вони представлятимуть Сумський район у обласному фіналі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram